2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane Dzisiaj o 09:58

Pracownik produkcji - OD ZARAZ, umowa o pracę - DLA KAŻDEGO!

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Park Przemysłowy

Mamy dla Ciebie:

  • szybkie zatrudnienie! (nawet w ciągu 2-3 dni),

  • opiekę na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia,

  • współpracę z rzetelną agencją pracy, którą poleciłoby 97% pracowników, a magazyn Forbes uznał za 1 z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców 2021,

  • umowę o pracę tymczasową,

  • prostą pracę produkcyjną,

  • 3 zmiany (4 brygady),

  • szansę na bezpośrednie zatrudnienie już po 12 miesiącach,

  • premię za polecenie pracownika,

  • dokumenty legalizujące pobyt i pracę (dotyczy obcokrajowców).

Twoje zadania:

  • odbiór plastikowych detali z maszyny wtryskowej,

  • prace montażowe,

  • kontrola jakości wytwarzanych produktów,

  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Dodatkowe informacje:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji (nie wymagane),

  • zdolności manualne,

  • dobry wzrok, precyzja i spostrzegawczość,

  • odpowiedzialność i punktualność,

  • chęć podjęcia stałej współpracy,

Zainteresowała Cię ta oferta? Zgłoś się jak najszybciej i zacznij pracę od zaraz! Dostępne miejsca już od najbliższego poniedziałku!

Kontakt do Rekrutera: 50*******63

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 911884934