2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Michałówek
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik produkcji/ogólnobudowlany

Lokalizacja

Michałówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Grupy kapitałowa ACTIVA, stawia na zrównoważony rozwój, który jest zróżnicowany zarówno geograficznie, podmiotowo jak i przedmiotowo. Spółki z szeroko rozumianej Grupy ACTIVA działają w różnych branżach (co daje stabilność całej Grupie):

·     produkcyjnej (produkcja prefabrykatów i modułów żelbetowych);

·     generalnego wykonawstwa;

·     deweloperskiej;

Grupa ACTIVA stała się wiodącym podmiotem w sektorze budownictwa i realizuje swoje przedsięwzięcia w różnych lokalizacjach, takich jak: Polska, Niemcy, Szwecja.

ACTIVA reprezentuje w 100% kapitał polski zorientowany na wspieranie polskiej przedsiębiorczości i społeczności.

Firma przyjęła politykę prowadzenia swej działalności w formule „Firma Przyjazna Rodzinie/Firma Przyjazna Człowiekowi”, budując swoją wartość nie tylko na rzeczywistym kapitale, ale w szczególności na zasobach ludzkich. Dostosowano przedsiębiorstwo do najdalej wygórowanych zasad zarządzania jakością oraz warunków środowiskowych, czyli standardów ISO.

ACTIVA PREFAB Sp. z o.o. została przeznaczona do rozwoju w Grupie technologii prefabrykacji. Kluczowym założeniem stało się zaimplementowanie technologii prefabrykacji w sektorze budowlanym.

Fabryka produkuje moduły i prefabrykaty w technologii żelbetowej oraz betonowej i zlokalizowana w miejscowości Michałówek w gminie Załuski.

Naszą misją jest tworzenie lepszego budownictwa z dbałością o środowisko i bezpieczeństwo.

Dbamy o rozwój kadry, a także angażujemy się w innowacyjne projekty, podejmując współpracę z prestiżowymi organizacjami naukowymi oraz uczelniami w kraju i na świecie.

Opis stanowiska:

·        Prace przy produkcji prefabrykatów

·        Utrzymanie czystości stanowiska pracy

·        Współpraca z załogą

Wymagania:

·        Wykonywanie powierzonych zadań

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Motywacja i chęć do nauki - możliwość nauczenia zawodu

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę,

·        Pracę w ambitnym, skoncentrowanym na celach zespole,

·        Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Grupy ACTIVA,

·        Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

Lokalizacja

Michałówek,

Mazowieckie

Mazowieckie, Michałówek
ID: 911265480