2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Stalowa Wola
Dodane 21 kwietnia 2024

Pracownik produkcji okien ALUMINIOWYCH i PCV

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagania:

•       Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji okien aluminiowych lub PCV

•       Umiejętność obsługi maszyn i narzędzi produkcyjnych.

•       Dokładność i precyzja w pracy.

•       Umiejętność pracy w zespole.

•       Dobra organizacja pracy.

•       Sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania.

Zakres obowiązków:

•       Przygotowywanie elementów do produkcji okien aluminiowych.

•       Obsługa maszyn i narzędzi produkcyjnych.

•       Montaż elementów i składanie okien aluminiowych.

•       Przestrzeganie norm i procedur bezpieczeństwa.

Oferujemy:

•       Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

•       Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

•       Możliwość zdobycia doświadczenia i poszerzenia wiedzy na temat produkcji okien aluminiowych.

•       Przyjazną atmosferę pracy.

•       Atrakcyjne wynagrodzenie.

•       Pracę w pełnym wymiarze czasu.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 835810610