2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Luzino
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik produkcji okien PVC

Lokalizacja

Luzino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma WIKĘD dostarcza stolarkę drzwiową, okienną oraz aluminiową do odbiorców w Polsce, Europie oraz Ameryce. Jesteśmy nowoczesnym, dużym przedsiębiorstwem produkcyjnym istniejącym od 2002 roku, zorientowanym na rozwój i dalszą ekspansję. Posiadamy specjalistyczny park maszynowy z halami o powierzchni kilku dziesięciu tysięcy metrów kwadratowych. Zatrudniamy kilkaset osób, z którymi razem współtworzymy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm tej branży w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Luzino (pow. wejherowski)

Opis stanowiska:

·         prace związane z okuwaniem stolarki PVC,

·         obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych - zapewniamy szkolenie od podstaw,

·         wykonywanie czynności zgodnych z wymaganiami technologicznymi.

Wymagania:

·         zdolności manualne,

·         staranność w wykonywanych pracach,

·         umiejętność pracy w zespole,

·         odpowiedzialność,

·         mile widziane doświadczenie przy produkcji okien PVC.

Oferujemy:

·         umowę o pracę,

·         pracę w systemie 1 zmianowym,

·         pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·         szkolenia wdrożeniowe,

·         możliwość rozwoju zawodowego,

·         grupowe ubezpieczenie na życie,

·         świadczenia zdrowotne,

·         świadczenia świąteczne.

Zapraszamy do współpracy!

Lokalizacja

Luzino,

Pomorskie

Pomorskie, Luzino
ID: 913898292