2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bytów
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik produkcji okien PVC

Lokalizacja

Bytów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma BRK WINDOWS s.c. zatrudni pracowników na stanowisko: Pracownik produkcyjny.

Miejsce pracy: Udorpie

Wymagania:

•       Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji okien aluminiowych lub PCV

•       Umiejętność obsługi maszyn i narzędzi produkcyjnych.

•       Dokładność i precyzja w pracy.

•       Umiejętność pracy w zespole.

•       Dobra organizacja pracy.

•       Sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania.

Zakres obowiązków:

•       Przygotowywanie elementów do produkcji okien PCV.

•       Obsługa maszyn i narzędzi produkcyjnych.

•       Montaż elementów i składanie okien

•       Przestrzeganie norm i procedur bezpieczeństwa.

Oferujemy:

•       Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

•       Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

•       Możliwość zdobycia doświadczenia i poszerzenia wiedzy na temat produkcji okien PCV.

•       Atrakcyjne wynagrodzenie.

•       Pracę w pełnym wymiarze czasu w systemie dwuzmianowym.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bytów,

Pomorskie

Pomorskie, Bytów
ID: 909666229