2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Opole
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik produkcji- operator

Wynagrodzenie

4 400 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W firmie IAC Group liczy się dla nas wnętrze. Ponad 160 lat doświadczenia na rynku motoryzacyjnym plasuje nas na czele branży. Elementy wnętrz samochodowych, produkowane przez IAC Group powodują, że samochody w nie wyposażone są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Firma IAC w Opolu powstała w 2017 roku zaczynając od produkcji desek rozdzielczych dla marki Volvo.

W raz z rozwojem firmy doszli również inni klienci. Dziś  zajmujemy się szyciem i tapicerowaniem elementów wyposażenia wnętrz samochodów tj. deski rozdzielcze i panele drzwiowe dla producentów samochodów tj. min. Skoda, Audi, Mercedes.

IAC w Opolu znajduje się na ul.Północnej 16.

Opis stanowiska:

• Praca przy tapicerowaniu elementów wnętrz samochodowych tj. deski rozdzielcze i elementy drzwi

• Praca przy montowaniu/ skręcaniu podzespołów

• Realizacja dziennych planów produkcyjnych

• Wykonywanie produktów z należytą jakością

• Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Profil Kandydata:

• Chęć do pracy zmianowej- 3 zmiany (6-14; 14-22; 22-6)

• Umiejętności manualne

• Odpowiedzialność i zaangażowanie

• Gotowość do zdobywania nowych umiejętności

Co oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Pakiet benefitów (ubezpieczenie, opieka medyczna, karta żywieniowa na stołówkę zakładowa , możliwość transportu do pracy na wybranych trasach z terenu Opolszczyzny; karta MultiSport)

• możliwość rozwoju i nabycia nowych umiejętności- rekrutacje wewnętrzne

• system poleceń pracowniczych

Bardzo prosimy o zawarcie poniższej klauzuli w swojej aplikacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. z 2016 r. poz. 922), przez Administratora Danych Osobowych International Automotive Components Polska Sp. z o.o. ul. Północna 16, 45-805 Opole. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.”

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 899070910