2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Złotoryja
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik produkcji / Operator maszyn

Lokalizacja

Złotoryja

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Thermofin GmbH to dynamicznie rozwijającą się firma, zajmująca się produkcją wymienników ciepła do urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Zatrudniając ponad 500 pracowników, wciąż się rozwijamy.

Aby wzmocnić nasz zespół, poszukujemy do naszej nowej lokalizacji Thermofin Poland Sp.zo.o. w Złotoryi osoby na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Złotoryja

Główne zadania będą następujące:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych CNC takich jak, tokarka, giętarka ( gięcie rur).
  • Montaż podzespołów zgodnie z instrukcją pracy.
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości produktów według rysunku technicznego.
  • Kontrolę produktów, maszyn i urządzeń
  • Obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi tokarki lub giętarki CNC.
  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Samodzielność, uczciwość, rzetelność

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w intensywnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego ( kursy, szkolenia),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności,
  • Kontakt z nowoczesną technologią

Kandydatów zainteresowanych pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie aplikacji

wraz z poniższą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

na adres E-mail : lub na adres Firmy    Thermofin Poland Sp.z o.o

Thermofin Poland Sp.zo.o  ul. B.Krzywoustego 33, 59-500 Złotoryja

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Złotoryja,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Złotoryja
ID: 645677099