2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Sławno
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik produkcji / Operator maszyn

Lokalizacja

Sławno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Andrewex Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Sławnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI/ OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Sławno, ul. Koszalińska 64

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, cały etat,

  • jasno określony system wynagradzania,

  • kompleksowe wdrożenie na w/w stanowisko,

  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju i udziału w rekrutacjach wewnętrznych,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej.

Zadania i obowiązki:

  • obróbka drewna,

  • układanie, sortowanie, pakowanie produktów,

  • pomoc przy obsłudze maszyn i urządzeń,

  • kontrola jakościowa półfabrykatów i wyrobu gotowego,

  • dbałość o stan maszyn i urządzeń,

  • utrzymanie ładu i porządku na miejscu pracy,

  • prace porządkowe,

  • informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach,

  • proponowanie rozwiązań usprawniających pracę.

Oczekiwania:

  • wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę, nastawienie na cel,

  • skrupulatność i rzetelność w realizacji zadań,

  • umiejętność efektywnej współpracy w zespole,

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a naszą ofertą, przyjedź do nas do fabryki w Sławnie lub prześlij swoje CV na adres: rekrutacja.slawno[at]andrewex.com z nazwą stanowiska w tytule maila, lub zadzwoń tel. (59) 810-30-64, wew. 1 Kadry.

Lokalizacja

Sławno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Sławno
ID: 754729909