2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Boża Wola
Dodane 07 kwietnia 2024

Pracownik produkcji, Operator Maszyn , Przyuczenie

Lokalizacja

Boża Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik Produkcji

Oferta pracy Przedsiębiorstwa produkcyjnego z branży metalowej.

RWGMETAL&Posagent ul. ŻEGOTY 5 , 39-300 Mielec

Zajmujemy się kompleksową obróbką metalu , w związku z rozwojem poszukujemy do naszego zespołu pracowników. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska :

Pracownik produkcji . Zakres obowiązków :

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych

  • Obsługa urządzeń do cięcia metalu

  • Kontrolowanie jakości

  • Obsługa dokumentacji powiązanych z procesem produkcyjnym

Oferujemy:

  • Przeszkolenie i przyuczenie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Miła atmosfera pracy

  • Pracę na 2 zmiany: 7-15 / 15-23

  • Zarobki z bonusami

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą złożyć CV :

  • drogą elektroniczną

  • przez aplikację OLX

  • osobiście w siedzibie firmy

Zainteresowane osoby Zapraszamy do kontaktu tel. 88*******20

Do zgłoszenia należy dodać : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu bieżącej i przyszłych rekrutacji prowadzonej na okres nie dłuższy niż 5 lat zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Lokalizacja

Boża Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Boża Wola
ID: 694397705