2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Pobiedziska
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik produkcji / Operator maszyny - dołącz do naszego zespołu!

Wynagrodzenie

4 500 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pobiedziska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

RotoLeader Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna z branży tworzyw sztucznych. Doświadczona kadra oraz zaawansowane know-how pozwala dostarczać wyroby na najwyższym poziomie. Produkujemy produkty z branży telekomunikacyjno-energetycznej, zagospodarowania wody deszczowej, drogowej oraz rekreacyjnej. Dołącz do naszego zespołu! Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Zakres obowiązków:

• Obsługa maszyny do odlewania rotacyjnego

• Obróbka wytworzonych produktów

• Prace montażowe wytworzonych produktów

• Obsługa urządzeń niezbędnych w procesie produkcji i postprodukcji

• Dbanie o jakość produkcji

• Dbanie o porządek i organizację stanowiska pracy

• Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

• Komunikatywność

• Zaangażowanie w odpowiedzialne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań

• Rzetelność i terminowość

• Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

• Doświadczenie w produkcji

Oferujemy:

• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Możliwość rozwoju i zdobywanie nowych doświadczeń

• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• Przyjazną atmosferę pracy

Praca w trybie 2 zmianowym: 6:00 - 14:00 i 14:00 - 22:00.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na to ogłoszenie. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

*) Osoba aplikująca na stanowisko pracy powinna zawrzeć w CV klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Pobiedziska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Pobiedziska
ID: 826578584