2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Chodzież
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik produkcji- operator maszyny produkcyjnej.

Wynagrodzenie

5 200 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chodzież

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

W związku z dynamicznym rozwojem, firma działająca w branży Produkcji Opakowań Tekturowych poszukuje pracownika .

Opis stanowiska pracy : PRACOWNIK PRODUKCYJNY - operator maszyny

Obowiązki: Obsługa maszyny produkcyjnej

GŁÓWNE ZAJĘCIE :

-Obsługa maszyny produkcyjnej ( główne zadanie )

-Samokontrola wykonanej pracy – wstępna kontrola jakości wytworzonego produktu

-Wypełnianie zleceń produkcyjnych oraz poleceń przełożonego

-Utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego maszyny, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Oczekiwania:

- wysoka chęć i motywacja do pracy i nauki

-gotowość do podjęcia pracy

-wykształcenie podstawowe, średnie lub zawodowe, wyższe

-zdolności manualne, dokładność, precyzja

-solidność, rzetelność, sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków

-mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej 2 lata

Oferujemy :

- praca na pełen etat - umowa o pracę

- praca w systemie trzyzmianowym ( w godzinach 6-14,/14-22/22-6)

-zarobki adekwatne do zatrudnienia

- premia uznaniowa

- stabilność zatrudnienia ,

-dobre ubezpieczenie zdrowotne.

Prosimy o aplikowanie poprzez portal OLX lub osobiście w siedzibie firmy wraz z załączonym CV .

Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)". Kontakt: " KARTONEX CHODZIEŻ" Sp. z o.o. Sp. K. ul. Ofiar Gór Morzewskich 60 64-800 Chodzież Tel: +48 67 281 02 16

Lokalizacja

Chodzież,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Chodzież
ID: 714442616