2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Radlin
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - operator nalewarki

Lokalizacja

Radlin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

ADANEX z ponad 30-letnią tradycją w produkcji komfortowego obuwia rekreacyjnego i domowego jest liderem na rynku polskim, a eksport naszych produktów do wielu krajów także spoza Europy, ma coraz większy udział.

Naszym celem jest produkcja komfortowego i przyjaznego dla zdrowia stóp obuwia, w oparciu o nowoczesne technologie gwarantujące wysoką jakość.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko - pracownik produkcji / operator nalewarek

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny służącej do produkcji podeszwy obuwia

Praca rozpoczyna się od przyuczenia - doświadczenie nie jest potrzebne.

Wymagane:

  • sumienność i dokładność

  • chęć do nauki

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas,

  • system podwyżek uzależniony od rozwoju i awansu,

  • premie roczne

  • pakiet socjalny (m.in. paczki i dodatki pieniężne na święta, wczasy pod gruszą, wycieczki i imprezy firmowe )

  • zniżki na firmowe produkty

  • ubezpieczenie grupowe

Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Spełniających wymagania kandydatów prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres mailowy przez portal olx lub dostarczyć osobiście Radlin ul. Odległa 117 w godz. 7-14 Kontakt tel. 32-45-39-118

Lokalizacja

Radlin,

Śląskie

Śląskie, Radlin
ID: 913629434