2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Rzgów
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik produkcji/Operator/Operatorka maszyn

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzgów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy międzynarodową firmą, która produkuje profile okienne z PVC i oferuje nowoczesne rozwiązania dla stolarki okiennej. Grupa GEALAN jest jednym z wiodących producentów profili okiennych i drzwiowych z tworzyw sztucznych

w Europie. Od 2014 roku GEALAN jest częścią rodzinnej firmy VEKA AG, z którą współpracujemy i wspólnie dążymy do stałego rozwoju.

Twój zakres obowiązków:

Będziesz obsługiwać maszyny, które produkują profile okienne. Będziesz dbać o jakość produktów i stan techniczny maszyn i narzędzi. Twoim zadaniem będzie również pakowanie gotowego produktu.

Nasze wymagania:

Jeżeli jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym, zaangażowany i chętny do nauki obsługi maszyn, to zgłoś się do nas. Jeżeli nie masz doświadczenia w pracy na produkcji, to nie problem wszystkiego nauczymy Cię od podstaw.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Dogodny dojazd autobusem MPK Łódź (linia 50 i 56);

  • Przyjazne miejsce pracy, pracę w zgranym zespole pracowników;

  • Bezpieczne i dobre warunki pracy;

  • Pakiet socjalny: dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego i karty Multisport, "wczasy pod gruszą", świadczenia okolicznościowe, imprezy integracyjne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzgów,

Łódzkie

Łódzkie, Rzgów
ID: 884192499