2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Nasielsk
Dodane 25 kwietnia 2024

pracownik produkcji/operator węzła

Lokalizacja

Nasielsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • obsługa automatów produkcyjnych linii do produkcji betonu i wyrobów z betonu

  • podstawowa obsługa komputera w zakresie parametryzacji maszyn

  • codzienna obsługa eksploatacyjno – konserwacyjna maszyn i urządzeń

  • dbanie o stan powierzonego sprzętu

  • codzienne wypełnianie raportów z przebiegu pracy na stanowisku

  • odpowiedzialność za jakość produkowanych wyrobów i dbałość o porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętności pracy w zespole i komunikatywności

  • Terminowości i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Chęci do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji w branży budowlanej

Lokalizacja

Nasielsk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nasielsk
ID: 912557540