2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Zielona Góra
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis Firma Radon Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Produkcji - Operator Wózka Widłowego.

OBOWIĄZKI:

  • Praca przy maszynach do obróbki drewna (maszyna CNC, okleiniarka, wiertatka, piła) Jakościowa kontrola produktów
  • obsługa wózka widłowego

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku produkcyjnym
  • Język angielski w stopniu umiarkowanym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na maszynach do obróbki mebla drewnianego (maszyna CNC, okleiniarka, wiertarka, piła).
  • aktualne uprawnienia na obsługę wózka widłowego i doświadczenie - wymagane konieczne.

Oferujemy pracę w środowisku międzynarodowym i miłej atmosferze.

CV prosimy przesłać w wiadomości prywatnej przez portal OLX.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 694920315