2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Aleksandrów Kujawski
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - operator wózka widłowego

Lokalizacja

Aleksandrów Kujawski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

WIP Sp. z o. o. zatrudni osobę na stanowisko „Pracownik produkcji preform - operator wózka widłowego”

( Praca dla mężczyzny )

Miejsce pracy: ul. Przemysłowa 3a w Aleksandrowie Kujawskim

Opis stanowiska:

  • pakowanie preform

  • bieżąca kontrola jakości

  • dostarczenie surowca do produkcji i wywóz wyrobu gotowego do magazynu

  • utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy

Wymagania:

  • uprawnienia UDT na wózek widłowy - warunek konieczny

  • motywacja i chęć do pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność

  • sumienność

  • dyspozycyjność

Oferujemy:

dogodne warunki pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Wynagrodzenie: zasadnicze + premia uznaniowa

Praca w systemie 2-zmianowym ( 6,00-18,00; 18,00-6,00 ) w równoważnym systemie czasu pracy

Kontakt telefoniczny w sprawie ogłoszenia:

od poniedziałku do piątku od godz. 8,00 do 16,00

Informujemy, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w formacie pdf z dopiskiem:

'' Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Aleksandrów Kujawski,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Aleksandrów Kujawski
ID: 910316869