2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Osiek
Dodane 14 maja 2024

Pracownik produkcji - Osiek k. Olkusza

Lokalizacja

Osiek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie dla naszego klienta w miejscowości Osiek k. Olkusza poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik produkcji

Zakres obowiązków:

  • obsługa i nadzór nad procesem pracy maszyn produkcyjnych

  • wykonywanie prostych prac ślusarskich

  • pakowanie detali

  • obsługa elektronarzędzi

  • optymalizacja  procesu produkcyjnego

  • kontrola jakości wytwarzanego produktu zgodnie z instrukcjami pisemnymi i ustnymi

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,

  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 2 lub 3 zmianowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia

  • możliwość dołączenia do pakietu sportowego, prywatnej opieki medycznej

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • miejsce pracy: Osiek k. Olkusza

  • umowy oraz paski wynagrodzeń wysyłane na adres mailowy - nie musisz nigdzie dojeżdżać, żeby podpisać umowę czy odebrać pasek

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swoje CV za pośrednictwem formularza.

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Osiek,

Małopolskie

Małopolskie, Osiek
ID: 885824457