2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Ozorków
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik produkcji OZORKÓW 3-zmiany

Wynagrodzenie

5 300 - 5 301 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ozorków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma EMS Elektro Metall Spezialprodukte Polska Sp. z o.o. w Ozorkowie należąca do międzynarodowej grupy EMS Elektro Metall Schwanenmühle GmbH zajmuje się produkcją miedzianych szyn przewodzących. Naszymi klientami są firmy z branży energii odnawialnej oraz motoryzacyjnej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz z poszerzeniem parku maszynowego zwiększamy zatrudnienie. Poszukujemy pracowników produkcji z zaszeregowaniem G3.

Twój zakres obowiązków:

  • obróbka elementów miedzianych (prasowanie, szlifowanie, wyginanie, nawiercanie)

  • wykonywanie zleceń produkcyjnych zgodnie z dokumentacja techniczną

  • terminowe wywiązywanie się z planu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy zespołowej

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • dokładność

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • czytanie rysunku technicznego warunek konieczny

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi: suwmiarka, kątomierz

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę

  • wynagrodzenie 5300 zł brutto, w tym premia wydajnościowa do 500 zł brutto

  • rozwój zawodowy powiązany z możliwością awansu na wyższe grupy zaszeregowania (podwyżka wynagrodzenia)

  • dodatkowa premia stażowa

Bogaty pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie i zdrowie, karta Multisport, premia roczna, ZFŚS: dofinansowanie do wypoczynku, paczki dla dzieci i premie świąteczne)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv poprzez kliknięcie w Aplikuj.

Lokalizacja

Ozorków,

Łódzkie

Łódzkie, Ozorków
ID: 801028801