2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik produkcji/pakowacz

Wynagrodzenie

4 500 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Rytm-L Sp. z o.o. Producent szerokiej gamy produktów chemii budowlanej, chemii motoryzacyjnej oraz aerozoli technicznych przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak i użytkowników indywidualnych, poszukuje osoby na stanowisko pakowacza dziale produkcji

Miejsce pracy: Tychy, ul. Strefowa 14

Opis stanowiska pracy:

- przygotowanie materiałów do produkcji

- uzbrajanie wyrobów w części mechaniczne,

- odbiór wyrobów ze stołu odbiorczego,

- znakowanie i pakowanie wyrobów

Oferujemy:

·         pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (2 zmiany)

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         premię produkcyjną

·         premię uznaniową

·         wdrożenie na stanowisku pracy

·         stabilne warunki zatrudnienia

·         pracę w miłym, zgranym zespole

·         dofinansowanie do kart multisport i ubezpieczenia grupowego

 Wymagamy:

- wykształcenie minimum zawodowe

- umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole

- sumienność, dokładność oraz zaangażowanie podczas wykonywania powierzonych zadań

- znajomość branży mile widziana

   Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o wysyłanie CV na podany adres mailowy z dopiskiem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Rytm-L Sp. z o.o., zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

32/324-00-21

Odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 911961391