2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Marynin
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik produkcji Pakowacz Pakowaczka Kompletacja zamówień

Lokalizacja

Marynin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Stop Sun zajmująca się produkcją osłon wewnętrznych i zewnętrznych oraz sprzedażą koponentów, poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik produkcji- Pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Marynin (Konopnica) powiat lubelski

Zakres obowiązków:

·         Produkcja rolet, moskitier, zaluzji, parawanów

·         Kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem

·         Pakowanie i oklejanie paczek/kartonów

·         Lokalizowanie towaru w magazynie

·         Prace porządkowe

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane – jednak nie jest wymagane

  • Zdolności manualno-ruchowe

  • Zaangażowania i chęci do pracy

  • Gotowość do pracy od zaraz

Oferujemy:

  • Pełne wdrożenie do pracy w okresie próbnym przez doświadczonego pracownika

  • Po pozytywnym okresie próbnym możliwość umowy o pracę

  • Praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku ( godz. pracy: 8.00 -16.00)

  • Stabilne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny : 66********91 lub wysłanie CV na e-mail : sklep q dorolet.com.pl.

Bardzo prosimy w CV zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Podane przez Panią/Pana dane osobowe ("Dane Osobowe”) będą przetwarzane przez Stop Sun Anna Miącz-Kopczyńska z siedzibą w Lublinie, przy ul. Rusałka 10 ("Administrator Danych") w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Administrator Danych informuje, że na podstawie ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 Nr 101 poz. 926, ze zm.) ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich Danych Osobowych oraz prawo do ich poprawiania.

Lokalizacja

Marynin,

Lubelskie

Lubelskie, Marynin
ID: 889689345