2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - Pakowaczka

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent papierowych etui na sztućce - firma Europochette Polska Sp. z o.o. - zatrudni do swojego zakładu w Tomaszowie Mazowieckim pracowników na stanowisko Pakowaczka.

Zadania:

  • wypełnianie papierowych etui serwetkami;

  • układanie kartonów ze spakowanymi produktami na paletach;

  • naklejanie etykiet na kartony

Oferujemy:

  • pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 6.00-14.00 lub 7.00-15.00 od poniedziałku do piątku;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres od maja do sierpnia br.;

  • stawkę godzinową 27,70 zł/h brutto

Osobom bez wcześniejszego doświadczenia, zapewniamy przeszkolenie.

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 903884653