2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Marcin Trójca
Dodane 24 kwietnia 2024

pracownik produkcji-pakowanie-transport-3zm

Wynagrodzenie

4 600 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Szukasz pracy na produkcji, ale nie masz doświadczenia? Nie martw się - wszystkiego Cię nauczymy!

Prosta praca przy pakowaniu produktów mlecznych. Mamy dla Ciebie: transport pracowniczy, paczki spożywcze produktów klienta (serki, jogurty i produkty mleczne), prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową.

Lokalizacja: Bieruń

oferujemy

  • wynagrodzenie od 4600 zł brutto miesięcznie
  • cotygodniowe paczki bonusowe w postaci produktów klienta: serki, jogurty i produkty mleczne
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i składki ZUS)
  • program Poleceń Pracowniczych - zyskaj aż do 1200 zł za poleconą osobę spełniającą warunki programu
  • transport pracowniczy z wielu miejscowości (min. Oświęcim, Tychy, Mysłowice, Lędziny, Imielin, Jaworzno)
  • pakiet opieki medycznej Medicover oraz kartę sportową

zadania

  • kontrola jakości
  • pakowanie produktów do opakowań zbiorczych
  • układanie wyrobu na palety

oczekujemy

  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • motywacji i chęci do pracy na dłuższy okres czasu
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym, również w weekendy
  • zdolności manualnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 909193558