2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Dolnośląskie
  6. Pozostałe - Wrocław
  7. Pozostałe - Krzyki
Dodane 02 maja 2024

Pracownik produkcji Pasibus Wrocław

Wynagrodzenie

28 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

 Jeżeli nie masz doświadczenia, nic się nie łam! Wszystkiego Cię nauczymy!

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad procedurami związanymi z BŻ i dobrymi praktykami higienicznymi na terenie produkcji.

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i PPOŻ na terenie produkcji.

  • Wykonywanie czynności administracyjnych związanymi z bieżącą kontrolą produkcji jak checklisty, DKBŻ itp oraz zapewnienie kompletności dokumentacji z tym związanej.

  • Zapewnienie prawidłowej rotacji produktów zgodnie z systemem FIFO i nadzór nad przestrzeganiem prawidłowych dat przydatności.

  • Kontrola jakości półproduktów i produktów gotowych zgodnie ze standardami systemu PASIBUS.

  • Praca w Dziale Produkcji, przygotowywanie produktów, zgodnie z poleceniem Przełożonego.

  • Inne polecenia Przełożonego, zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami.

Co oferujemy w zamian:

  • elastyczny grafik pracy,

  • profesjonalne szkolenia które pozwolą Ci rozwinąć swoje skile

  • realną możliwość rozwoju- Pasibus to dynamicznie rozwijająca się marka, która zawsze stawia na swoich ludzi i to ich w pierwszej kolejności chce obsadzać na wyższych stanowiskach.

Miejsce pracy: Wrocław, ulica Parafialna

Zmiany od niedzieli do czwartku w godzinach 12:00-20:00

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 872425053