2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Bukowice
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik produkcji (pomocnik stolarza)

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bukowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

B&D Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w produkcji architektury ogrodowej z drewna. Wraz z rozwojem poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Miejsce pracy: 56-321 Bukowice

Od kandydatów oczekujemy:

·         Dużego zaangażowania w wykonywane obowiązki

·         Wykształcenia minimum zawodowego

·         Wykonywania powierzonych prac z należytą starannością

·         Atutem będzie: znajomość procesów produkcyjnych związanych z obróbką drewna i/lub doświadczenie w pracy na produkcji

Zakres obowiązków:

·         Praca na maszynach do obróbki drewna

·         Kompletowanie elementów wyrobów gotowych i pakowanie wyrobów

·         Zadania zlecone przez przełożonego

·         Dbanie o czystość i porządek na swoim stanowisku pracy

Kandydatom oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Narzędzia pracy  do wykonywania zadań

·         Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąga

Lokalizacja

Bukowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bukowice
ID: 895728452