2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Sokołów Podlaski
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik produkcji Praca fizyczna Працівник виробництва Kosów Lacki

Wynagrodzenie

27,70 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sokołów Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Kosów Lacki

Оголошення також доступне українською мовою (нижче).

Dołącz do naszego zespołu i weź udział w obróbce jelit naturalnych oraz innych produktów pochodzenia zwierzęcego w Kosowie Lackim.

Na czym będzie polegać Twoja praca?

Praca na terenie zakładu mięsnego obejmuje różnorodne zadania w obrębie linii produkcyjnej, w tym:

  • Rozcinanie, czyszczenie, odłuszczanie jelit naturalnych.

  • Solenie, wiązanie oraz pakowanie produktów.

  • Kontrola jakości i utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Czego oczekujemy od przyszłego członka zespołu?

  • Chęć do pracy: Szukamy osób energicznych, gotowych do zaangażowania w pracę fizyczną.

  • Doświadczenie w pracy fizycznej: Mile widziane jest każde doświadczenie w pracy fizycznej. Specjalistyczne umiejętności nie są wymagane – wszystkiego Cię nauczymy.

  • Gotowość do nauki: Otwartość na zdobywanie nowych umiejętności i stosowanie się do nauki technik oraz metod pracy jest dla nas kluczowe.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej, rzetelnej firmie – ponad 20 lat na rynku.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym, doceniającym zaangażowanie i wyniki pracy.

  • Ubezpieczenie grupowe w PZU oraz Prywatne Ubezpieczenie Medyczne, oferujące łatwy dostęp do szerokiej gamy specjalistów.

  • Dojazd do pracy lub dofinansowanie do dojazdów z dalszych miejscowości.

  • Dla osób wymagających relokacji – możliwe zakwaterowanie.

  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych, w tym ciepłe posiłki regeneracyjne dostępne na miejscu, bony świąteczne oraz imprezy integracyjne, budujące zgraną załogę.

Jak aplikować?

Aplikuj przez OLX lub zadzwoń do nas! Szczegóły kontaktowe znajdziesz w ogłoszeniu.

W przypadku wysyłania zgłoszenia umieść klauzulę RODO w swoim CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. imienia i nazwiska, adresu, numeru telefonu, informacji o przebiegu zatrudnienia oraz pozostałych danych udostępnionych w CV), w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Westpol Teeuwissen Sp. z o.o. w Rzeczenicy na stanowisko „Pracownik produkcji” zachowaniem prawa dostępu do treści tych danych, możliwości ich usunięcia, zmiany, uzupełnienia i poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w całości lub w części, w dowolnym czasie, wniesienia skargi do organu nadzorczego, na zasadach wynikających z przepisów o ochronie danych osobowych. Oświadczam również, że dane te udostępniam świadomie i dobrowolnie, a cel i zakres ich przetwarzania jest mi znany. Jestem świadomy, iż cofnięcie zgody na ich przetwarzanie lub żądanie ich usunięcia przed zakończeniem procesu rekrutacyjnego, spowoduje wyłączenie mnie z dalszej rekrutacji. Udostępnione dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia procesu rekrutacji, następnie przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń związanych z uczestniczeniem w tym procesie, według roszczenia o najdłuższym okresie przedawnienia, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji, okres przechowywania danych wynosi 12 miesięcy od daty zakończenia poprzedniego procesu rekrutacji."

Працівник Виробництва

Місце роботи: Косів Лацький

Приєднуйтеся до нашої команди та беріть участь у обробці натуральних кишок та інших продуктів тваринного походження у Косові Лацькому.

На чому буде полягати ваша робота?

Робота на території м'ясопереробного заводу включає різноманітні завдання на виробничій лінії, зокрема:

  • Розрізання, очищення, обезжирення натуральних кишок.

  • Соління, зв'язування та пакування продуктів.

  • Контроль якості та підтримання порядку на робочому місці.

Чого ми очікуємо від майбутнього члена команди?

  • Бажання працювати: Шукаємо енергійних людей, готових до залучення у фізичну працю.

  • Досвід фізичної роботи: Вітається будь-який досвід фізичної роботи. Спеціальні навички не вимагаються – ми всьому вас навчимо.

  • Готовність до навчання: Відкритість до здобуття нових умінь та стосування до навчання технік та методів роботи є для нас ключовою.

Ми пропонуємо:

  • Зайнятість у стабільній, надійній компанії – понад 20 років на ринку.

  • Конкурентна заробітна плата разом із системою премій, яка цінує ваше залучення та результати роботи.

  • Групове страхування в PZU та Приватне медичне страхування, що забезпечує легкий доступ до широкого кола спеціалістів.

  • Доїзд до роботи або допомога у витратах на проїзд з віддаленіших населених пунктів.

  • Для осіб, які потребують релокації – можливе забезпечення житлом.

  • Розширений пакет соціальних пільг, включно з гарячими відновлювальними обідами на місці, святковими бонусами та корпоративними заходами, які сприяють згуртуванню команди.

Як подавати заявку?

Зацікавились? Подавайте заявку через OLX або зателефонуйте нам!

Контактні дані можна знайти в оголошенні.

У разі надсилання заявки вкажіть у своєму резюме згоду на обробку персональних даних: „Виражаю згоду на обробку моїх особистих даних (тобто ім'я та прізвище, адресу, номер телефону, інформацію про трудовий досвід та інші дані, надані в резюме), у процесі рекрутації, який проводить Westpol Teeuwissen Sp. z o.o. у Речениці на посаду „Працівник виробництва“ з правом доступу до змісту цих даних, можливістю їх видалення, зміни, доповнення та коригування, а також відкликання згоди на їх обробку в цілому або частково, у будь-який час, подання скарги до наглядового органу, на умовах, що випливають з нормативних актів про захист персональних даних. Також заявляю, що дані надаю свідомо та добровільно, і мета та обсяг їх обробки мені відомі. Я усвідомлюю, що відкликання згоди на їх обробку або вимога їх видалення до завершення процесу рекрутації призведе до виключення мене з подальшої рекрутації. Надані особисті дані будуть зберігатися протягом періоду проведення процесу рекрутації, потім протягом періоду давності можливих претензій, пов'язаних з участю у цьому процесі, згідно з претензією з найтривалішим періодом давності, а у разі вираження згоди на обробку особистих даних для потреб наступних процесів рекрутації, термін зберігання даних становить 12 місяців з дати завершення попереднього процесу рекрутації."

Lokalizacja

Sokołów Podlaski,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów Podlaski
ID: 910809224