2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Domasław
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - praca jednozmianowa Domasław od połowy maja

Wynagrodzenie

4 300 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Domasław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Vaco Retail - producent środków biobójczych poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Domasław

Praca od połowy 05.2024

Zadania, które przed Tobą stawiamy:

·        Dbanie o jakość produktów;

·        Obsługa maszyn produkcyjnych oraz linii produkcyjnych;

·        Ustawianie linii produkcyjnej;

·        Etykietowanie towarów;

·        Konfekcjonowanie towarów.

·        Proste prace konfekcyjne na produkcji

Co oferujemy?

·        Praca od połowy 05.2024

·        Umowę zlecenie

·        Pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 7:00 – 15:00 ( w pn.7-16, pt 7-14)

·        Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników,

·        Stabilne zatrudnienie, poszukujemy pracownika na długo

·        Praca na nowopowstałym magazynie i nowym sprzęcie

·        Swobodna i dobra atmosfera, zwracamy się do siebie na Ty niezależnie od stanowiska,

·        Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

Wymagania:

·        posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,

·        cechuję Cię sumienność, odpowiedzialność i rzetelność,

·        jesteś osoba zmotywowana a praca pod presja czasu nie stanowi dla Ciebie problemu,

Osoby zainteresowane i spełniające wskazane wyżej wymagania zapraszamy do kontaktu oraz złożenia swojego CV.

Lokalizacja

Domasław,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Domasław
ID: 914394896