2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Ruda Śląska
LEIBER Poland GmbH sp. z o.o, oddział w Polsce
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik produkcji/praca/od zaraz/5235zł

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Witaj w LEIBER Poland! Z zakładów w Niemczech oraz w Polsce w Rudzie Śląskiej po świat Porsche, Ferrari, Mercedes-Benz i wielu innych. Dzisiaj LEIBER Group jest uznanym na świecie specjalistą i inspiratorem w branży lekkich odkuwek z aluminium. Zostań jednym z nas i twórz z nami przyszłość.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat bezpośrednio u pracodawcy

  • wynagrodzenie na okresie próbnym 25,40 zł/h brutto a po okresie próbnym podwyższenie stawki godzinowej

  • dodatek 800 zł brutto za pracę w systemie zmianowym

  • przejrzysty system premiowy do 500 zł brutto miesięcznie

  • premię za produktywność

  • jednorazową premię 1.000 zł brutto za przepracowanie 6 miesięcy

  • mentora, który Cię wdroży

  • kafeterię MyBenefit

  • dofinasowanie karty sportowej MultiSport

  • dofinasowanie szkoleń oraz kursów

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • parking dla pracowników

Twój zakres obowiązków

  • Montaż materiału na specjalnych uchwytach na maszynie CNC

  • Ręczna obróbka części za pomocą specjalnych narzędzi

  • Samodzielna ocena wyrobów pod kątem ich jakości

  • Pakowanie gotowych wyrobów do wysyłki dla klienta

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym na 3 zmiany

  • Motywacja do pracy

  • Zdolności manualne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 873776901