2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane 03 maja 2024

Pracownik produkcji - praca od zaraz

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Szukamy chętnych do pracy na produkcji od zaraz!

Firma: Welwet sp. z o.o.

Lokalizacja: ul. Na Zapleczu 32, Toruń

Stanowisko: Operator drukarki fleksograficznej

Forma współpracy: umowa zlecenie (pierwsze trzy miesiące), później – przy chęci obu stron – możliwe podpisanie umowy o pracę

Tryb pracy: trzyzmianowy

Główne obowiązki:

  • obsługa drukarki fleksograficznej (80% czasu),

  • pomoc przy rozładunkach i załadunkach towaru,

  • w razie potrzeby – pomoc w prowadzeniu prac magazynowych.

Nasze wymagania:

  • pracowitość,

  • dokładność, rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Doświadczenie nie jest wymagane. Z uwagi na fizyczny charakter pracy (czasami trzeba przewieźć lub przenieść coś cięższego) ogłoszenie kierowane jest do mężczyzn o przynajmniej przeciętnej sprawności fizycznej. Mile widziany status ucznia/studenta.

Prosimy o składanie aplikacji przez OLX. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Praca od zaraz.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 914616328