2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Łomianki
Natalia Frelek
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik produkcji / praca pon-pt / od zaraz / wolne weekendy

Wynagrodzenie

5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łomianki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szukasz pracy od poniedziałku do piątku na jedną zmianę? Zależy Ci na zatrudnieniu w stabilnej branży farmaceutycznej, a dodatkowo posiadasz doświadczenie w pracy z maszynami?

Sprawdź co dla Ciebie mamy!

Lokalizacja: Dziekanów Polski (okolice Łomianek)

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (składki ZUS- płatne L4, urlopy)
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 5000zł brutto
  • możliwość uzyskania premii (w zależności od realizacji planu produkcyjnego)
  • pełne wdrożenie do pracy

zadania

  • praca przy maszynach produkcyjnych
  • przygotowywanie i dokładanie komponentów
  • kontrola procesu produkcyjnego

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy przy maszynach produkcyjnych
  • umiejętności obsługi komputera
  • zaangażowania i chęci do pracy
  • komunikatywnej znajomości języka polskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łomianki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łomianki
ID: 910308124