2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Surochów
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - praca w stabilnej firmie, dobre warunki płacowe

Lokalizacja

Surochów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Euroservice Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o., zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji

Opis stanowiska:

· obsługa procesu produkcyjnego,

· przyjmowanie surowców na magazyn,

· załadunek i rozładunek produktów,

· pobór próbek surowców i produktów do badań laboratoryjnych,

· przygotowanie surowców do produkcji.

Wymagania:

· wykształcenie minimum średnie,

· wysoka motywacja do pracy,

· gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym.

Dodatkowym atutem będą:

· uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym.

Oferujemy:

· umowę o pracę,

· pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

· możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Liczba wolnych stanowisk: 1

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

CV prosimy przesyłać:

  • w formie elektronicznej,

  • w formie papierowej za pośrednictwem poczty na adres Euroservice ZPT Sp. z o.o., 37-500 Surochów, 160A z dopiskiem na kopercie „Podanie o pracę”,

  • lub osobiście w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Podanie o pracę”.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać zgodę o poniższej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Euroservice ZPT w Surochowie Sp. z o.o.  Surochów 160 A, 37-500 Jarosław w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Euroservice ZPT w Surochowie Sp. z o.o. Surochów 160 A, 37-500 Jarosław w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Dokumenty aplikacyjne, które nie zawierają powyższych klauzul nie będą rozpatrywane.

Lokalizacja

Surochów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Surochów
ID: 899622646