2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Białystok
  7. Obsługa produkcji - Białostoczek
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik produkcji_Pracownik produkcji

Wynagrodzenie

30 - 38 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Białystok, Białostoczek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent nowoczesnych łóżek tapicerowanych Firma Specific Sp.zo.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na określone Wydziały na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

·      obsługa narzędzi ręcznych, maszyn i urządzeń w obszarze produkcji;

·      realizacja wyznaczonych planów produkcyjnych;

·      zapewnienie odpowiedniej jakości produktów zgodnie z przyjętymi standardami Spółki;

·      utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

·      zaangażowania w powierzone obowiązki;

·      umiejętności pracy w grupie;

·      sumienności i dokładności podczas wykonywania obowiązków;

·      mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy:

·  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

- pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6 - 14 i 14 - 22,

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,

- możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie PZU,

- możliwość korzystania z kantyny na terenie zakładu pracy na preferencyjnych warunkach,

- bezpłatny parking dla pracowników,

- kartę Multisport,

- możliwość dalszego rozwoju wewnątrz struktur Firmy.

Do CV prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Białostoczek
ID: 775516702