2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Tomaszów Mazowiecki
Dodane Dzisiaj o 05:40

Pracownik Produkcji Prefabrykatów Betonowych

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Witam, oferuję pracę przy produkcji prefabrykatów betonowych, w głównej mierze podmurówek pod ogrodzenia panelowe.

Zakres obowiązków:

  • Produkcja prefabrykatów betonowych,

  • Paletowanie towaru według wytycznych,

  • Mile widziane doświadczenie oraz umiejętność jazdy wózkiem widłowym,

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy,

Wymagania:

  • Punktualność,

  • Pracowitość,

  • Zaangażowanie,

  • Chęci do pracy,

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Praca w miłej atmosferze,

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV odpowiadając na ogłoszenie lub kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 904647338