2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Wilcza Góra
rekrutacja
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji - Premiumdruk

Lokalizacja

Wilcza Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Premiumdruk – jesteśmy firmą rodzinną, zajmującą się produkcją opakowań z tektury, która z najwyższą starannością drukuje oraz przeprowadza opakowanie przez wszystkie procesy produkcyjne.

Nasze opakowania powstają w dwóch zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Wilczej Górze w województwie mazowieckim oraz w Czachorowie w województwie wielkopolskim.

Fundamentem naszych sukcesów są ludzie, z których jesteśmy dumni. Jako wiarygodny pracodawca dbamy o stabilność zatrudnienia i każdemu z naszych współpracowników oferujemy możliwość rozwoju.

Jeśli poszukujesz pracy, w której ważne są wzajemne relacje, wspólne dążenie do realizacji celów i masz możliwość rozwijać swój potencjał, to nie czekaj! Aplikuj na stanowisko, które Cię interesuje.

Pracownik Produkcji

Kategoria stanowiska:   Produkcja

Lokalizacja:                     Wilcza Góra

Typ stanowiska:              Pełen etat

Rodzaj pracy:                  Stacjonarna

Praca na stanowisku Pracownik Produkcji jest ściśle związana z wytwarzaniem naszych produktów pod zamówienia Klientów. Dzielimy ją na stanowiska: pomocnicze, gdzie zakres zadań ma niższą skalę trudności oraz operatorskie czyli bardziej złożone. Wymagamy bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy w grupie, dokładności oraz zaangażowania.

Twoje obowiązki:

Operator

  • Realizacja zlecenia produkcyjnego zgodnie z planem produkcji.

  • Uruchomienie procesu na maszynie - przezbrojenie oraz ustawienie parametrów maszyny.

  • Bieżąca kontrola poprawności procesu zgodnie z technologią.

  • Ewidencja czasu oraz ilości produkcji w systemie.

  • Udział w kontroli jakości wyrobów według obowiązujących standardów.

Pomocnik

  • Wsparcie operatora w uruchomieniu procesu.

  • Czyszczenie linii po zakończeniu produkcji.

  • Kontrola stanu technicznego powierzonej maszyny.

  • Odbieranie gotowego wyrobu z linii produkcyjnej.

  • Udział w obsłudze maszyn produkujących opakowania.

  • Utrzymanie standardu czystości w miejscu wykonywania pracy.

Nasze wymagania:

  • Zainteresowanie zdobywaniem nowych umiejętności w zakresie obsługi maszyn poligraficznych.

  • Radzenie sobie w sytuacjach, gdzie realizacja zadań na czas ma kluczowe znaczenie.

  • Umiejętność pracy zespołowej.

  • Posiadanie podstawowej znajomości obsługi komputera.

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).

  • Doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej przy obsłudze maszyn i urządzeń (dodatkowy atut).

To oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w której będziesz mógł realizować się zawodowo.

  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań.

  • Wparcie w okresie wdrożenia.

  • Pracę zmianową 5 dni w tygodniu.

  • Nowoczesne narzędzia pracy.

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.

  • Preferencyjne pożyczki.

  • Dofinansowanie wypoczynku.

  • Paczki świąteczne.

  • Program rekomendacji pracowników.

  • Doskonałą atmosferę i komfortowe warunki pracy.

  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia dla Ciebie i Twojej rodziny.

  • Motywacyjny system premiowy.

  • Parking dla pracowników.

  • Krótki proces rekrutacyjny.

Lokalizacja

Wilcza Góra,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wilcza Góra
ID: 911220922