2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Bałuty
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik produkcji- produkcja elementów izolacyjnych z preszpanu

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Łódzka fabryka Hitachi Energy zlokalizowana przy ul. Aleksandrowskiej zatrudnia Pracowników produkcji!

Dołącz do nas i zyskaj:

- Umowę o pracę bezpośrednio z Hitachi Energy;

- Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej LuxMed;

- Dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość korzystania z ZFŚS (Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych);

- Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;

- Nagrody za polecenia nowych pracowników – od 1500 zł brutto;

- Premie miesięczne produkcyjne – do 500 zł brutto;

- Bezpieczne środowisko pracy;

- Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe.

Zadania:

- Wykonywanie zadań z dbałością o najwyższą jakość produktu (kontrola jakości, łączenie, klejenie, owijanie, wycinanie);

- Prace manualne z wykorzystaniem narzędzi ręcznych, pneumatycznych, maszyn produkcyjnych;

- Wykonywanie obowiązków w oparciu o instrukcje i wskazówki przełożonych;

- Posługiwanie się sprzętem pomiarowym (suwmiarka);

- Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

- Umiejętność odczytania podstawowych informacji z rysunku technicznego;

- Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym;

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 911931148