2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Środa Wielkopolska
HR Legal
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik produkcji: produkcja podłóg, paneli i akcesoriów podłogowych

Wynagrodzenie

4 600 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Środa Wielkopolska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

HR LEGAL Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski oraz UE, wpisana  do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 24557.

W związku z realizacją projektu dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

  • Pracownik produkcji (produkcja podłóg, paneli i akcesoriów podłogowych)

Zakres obowiązków: prace pomocnicze przy produkcji elementów wykończenia oraz dekoracji wnętrz

Stawka: 4600 – 5400 brutto

Godziny pracy: praca w systemie 2/3 zmianowym (6 – 14, 14 – 22, 22 – 6/ 6 – 18/ 8 – 6)

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

  • Работник продукции на завод по изготовлению строительного декора

Обязанности: вспомогательные работы на машине

Ставка: 4600 – 5400 брутто

Часы работы: работа в 2/3 смены (6 – 14, 14 – 22, 22 – 6/ 6 – 18/ 8 – 6)

Место работы: Środa Wielkopolska (30 километров от Познани)

Предоставляем жильё!

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać poprzez OLX.

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.    o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

HR LEGAL Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia wpisana  do KRAZ pod numerem 24557

Oferta pracy tymczasowej

Lokalizacja

Środa Wielkopolska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Środa Wielkopolska
ID: 793402782