2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Leszno
Dodane 02 maja 2024

Pracownik produkcji - produkty dla rowerzystów

Wynagrodzenie

4 368 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Firma IBOMBO zajmująca się produkcją innowacyjnych produktów dla rowerzystów zatrudni - PRACOWNIKA PRODUKCJI.

Wymagania:

- zdolności manualne

- umiejętności szybkiego uczenia się

- obsługa pras, wiertarek

- obsługa narzędzi ręcznych do obróbki metalu

- mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Oferujemy:

- wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę

- bardzo dobre warunki socjalne

- pracę nad atrakcyjnie wizualnie produktami

- praca w trybie jednozmianowym (8.00-16.00)

- wdrożenie przygotowujące do pracy

Zakres obowiązków:

- montaż urządzeń, serwis

- przygotowywanie materiału do poszczególnych cykli produkcyjnych

- dbanie o porządek na hali produkcyjnej

Prosimy o kontakt drogą elektroniczną - przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie na przesyłanych dokumentach klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 698534523