2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Morawica
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji przy Ślusarce Aluminiowej, Produkcji Okien

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Morawica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Miejsce pracy 26-026 Morawica

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i uruchomieniem pracy dwu zmianowej, poszukujemy osób z doświadczeniem przy produkcji stolarki aluminiowej.

Praca w zakładzie produkcyjnym w MORAWICY przy produkcji okien, drzwi, fasad Aluminiowych.

 Oczekiwania:

  • doświadczenie przy produkcji stolarki Aluminiowej/PCV

  • brak ograniczeń zdrowotnych w zakresie pracy fizycznej

  • umiejętność pracy w zespole oraz budowania i utrzymywania relacji w zespole

  • umiejętność szybkiego reagowania na występujące problemy

 Oferujemy:

  • Praca w przyjaznym zespole

  • Stabilna pozycja Firmy na rynku krajowym i zagranicznym

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca na terenie Gminy Morawica`

  • Pakiet sportowy

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą dotyczącą wyrażania zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji lub kontakt telefoniczny.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Morawica,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Morawica
ID: 664921437