2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Kosów Lacki
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik produkcji rozbiór/pakowanie/konfekcjonowanie mięsa

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kosów Lacki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Zakład zajmujący się przetwórstwem mięsnym zatrudni pracowników produkcji - pakowacz, rozbieracz wykrawacz

Obowiązki:

  • wykrawanie elementów mięsnych wieprzowych
  • przygotowywanie mięsa do dalszej obróbki
  • układanie surowego mięsa w maszynie pakującej
  • etykietowanie i pakowanie mięsa w folie lub kartony
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy

Wymagania:

  • ukończone 18 lat
  • ważne badania sanitarno- epidemiologiczne

Oferujemy:

  • pracę na dziale rozbioru/pakowania/konfekcjonowania mięsa
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pełne przeszkolenie i przygotowanie do wykonywania zadań na stanowisku pracy
  • darmowy posiłek regeneracyjny w trakcie pracy
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia PZU

Lokalizacja

Kosów Lacki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kosów Lacki
ID: 574938663