2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Skawina
Dodane 13 maja 2024

Pracownik Produkcji - skawina

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Przedsiębiorstwo Innowacyjne Odlewnictwa

SPECODLEW Sp. z o.o.

Prowadzi rekrutację na stanowisko:

Pracownika produkcyjnego

Miejsce pracy: 32-050 Skawina, ul. Rtm. Witolda Pileckiego 3

Obowiązki

·        Obróbka odlewów

·        Obcinanie i szlifowanie odlewów, piaskowanie

·        Obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej

·        Prowadzenie całości procesu technologicznego topienia

·        Wykonywanie form i rdzeni

Cechy kandydata

·        Wykształcenie podstawowe, zasadnicze, osoba chętna do przyuczenia

·        Gotowość do pracy w systemie zmianowym

·        Dokładność, dobra organizacja pracy, zdolności manualne

·        Doświadczenie w branży mile widziane

Oferujemy

·        Wynagrodzenie podstawowe + premia w zależności od kwalifikacji i umiejętności

·        Forma umowy – umowa o pracę.

·        Z Krakowa codzienny, zorganizowany dojazd do siedziby Spółki w Skawinie

Chętnym do podjęcia pracy prosimy o kontakt telefoniczny – 12 63 49 410, 12 63 49 411,

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 917964583