2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Psie Pole
Dodane 19 maja 2024

Pracownik produkcji - ślusarz , Wrocław Zakrzów, 1 zmiana

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Termo-Precyzja powstała w 1995 roku jako producent przemysłowych czujników temperatury. Produkowane czujniki wykorzystywane są do pomiaru temperatury w każdej dziedzinie przemysłu w kraju i na świecie.

Oprócz działalności produkcyjnej firma posiada Akredytowane Laboratorium Pomiarowe oraz Dystrybuuje Aparaturę Kontrolno-Pomiarową do pomiarów temperatury, ciśnienia, wilgotności itp takich marek jak Fluke Process Instruments

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik produkcji - Ślusarz

Wrocław, ul. Danuty Siedzikówny 7

Obowiązki

Przygotowywanie elementów do produkcji:

  • cięcie , szlifowanie detali
  • lutowanie, spawanie laserem
  • gwintowanie
  • wiercenie
  • skręcanie, zaginanie, czyszczenie
  • Wykonywanie różnorodnych prac ślusarskich

Wymagania:

  • Samodzielna obróbka ślusarska elementów na podstawie dokumentacji
  • Umiejętność wykonywania prac ślusarskich: cięcie, gięcie, wiercenie, szlifowanie, obsługa narzędzi ręcznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, sumienność, samodzielność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w systemie jednozmianowym
  • punktualnie wypłacane, w 100% oskładkowane wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, doświadczenia i umiejętności,
  • bieżące wsparcie merytoryczne współpracowników
  • miła atmosfera pracy
  • ubezpieczenie grupowe

Dziękując za przesłane dokumenty aplikacyjne informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Termo-Precyzja Paweł Barański, zgodnie z

Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27

kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem

danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia

dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z

dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

2. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Termo-Precyzja Paweł Barański

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że zgody są dobrowolny jednak brak Pani/ Pana zgody w punkcie pierwszym uniemożliwi nam wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w bieżącym procesie rekrutacyjnym (na stanowisko podane w temacie wiadomości). Informujemy, że Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Termo-Precyzja Paweł Barański , ul. Danuty Siedzikówny 7, 51-214 Wrocław. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art.6 ust.1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym niepodanie danych osobowych uniemożliwia realizację celu – rekrutację na wskazane stanowisko pracy.. Za zgodą kandydatów po zakończeniu procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 3 lata od momentu złożenia zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO. Decyzje

dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą

podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 682131098