2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Piotrków Trybunalski
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - Spawacz - Ślusarz

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

ATUT jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w branży produkcji mebli sklepowych. Nieustannie podążamy za aktualnymi trendami panującymi na rynku wyposażenia lokali handlowych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Spawacz - Ślusarz

Praca w Bogusławicach k. Wolborza

Zakres obowiązków

·         spawanie lekkich konstrukcji meblowych z profili i blach

·         produkcja detali zgodnie z dokumentacją technologiczną

·         kontrola wykonanych detali

·         zapewnienie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

·         doświadczenie w pracy na stanowisku spawacz

·         uprawnienia do spawania MIG/TIG

·         podstawowa znajomość rysunku technicznego

·         dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

·         odpowiedzialność

·         zaangażowanie w pracę

·         brak nałogów

Zastrzegamy prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 910273339