2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Wschowa
Dodane Dzisiaj o 12:14

Pracownik Produkcji Stena Recycling Wschowa

Lokalizacja

Wschowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • ręczne sortowanie surowców (folie)

  • obsługa maszyn, urządzeń i narzędzi znajdujących się w ciągu technologicznym

  • współpraca z innymi pracownikami podczas sortowania, przerobu i załadunku surowców w celu realizacji planów produkcyjnych

  • udział w pracach porządkowych zakładu

Nasze wymagania

  • szukasz stałej i stabilnej pracy

  • dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych w każdej sytuacji

  • jesteś gotowy/a do pracy w systemie 3 zmianowym: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

  • chcesz zdobywać nowe uprawnienia i pracować w branży recyklingu i gospodarki odpadami

Mile widziane

  • masz ważne uprawnienia na wózek widłowy

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • terminowo wypłacane wynagrodzenia i nagrody

  • profesjonalną i atestowaną odzież ochronną

  • szkolenia i kursy finansowane przez pracodawcę

  • ubezpieczenie medyczne, na życie, kartę sportową

  • bezpieczne miejsce pracy z dobrą atmosferą

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wschowa,

Lubuskie

Lubuskie, Wschowa
ID: 912167345