2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Wałdowo Szlacheckie
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - stolarka pcv i aluminiowa z doświadczeniem

Lokalizacja

Wałdowo Szlacheckie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Zakład Produkcyjny BONA w RUDZIE KOŁO GRUDZIĄDZA

Zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • wykonywanie czynności zgodnych z wymaganiami technologicznymi,
  • bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów.

Od kandydatów oczekujemy:

  •  zdolności manualnych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy,
  • mile widziane doświadczenie w branży stolarki PCW lub w obsłudze maszyn,
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu codziennych zadań,
  • chęci podjęcia długofalowej współpracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • motywacyjny system wynagrodzeń ( pensja podstawowa+dodatek motywacyjny+premia obrotowa)
  • praca w trybie jednozmianowym od 7-15
  • dla chętnych praca w nadgodzinach i w sobotę

Lokalizacja

Wałdowo Szlacheckie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Wałdowo Szlacheckie
ID: 748325515