2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bielsko-Biała
Justyna Mędrala
Dodane Dzisiaj o 08:00

pracownik produkcji (teren Panattoni)

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Praca na produkcji.

Czekamy na Ciebie - aplikuj na stanowisko pracownika produkcji w stabilnej firmie.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia bezpośrednio u klienta po 6 miesiącach pracy
  • bogaty pakiet premiowy
  • pracę w nowoczesnym parku maszynowym
  • wdrożenie pod okiem mentora i przyjazną atmosferę pracy
  • pakiet benefitów Randstad Plus (mi.in. opieka medyczna, karta sportowa) oraz ubezpieczenie grupowe PZU)

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • monitorowanie procesu produkcyjnego
  • kontrola jakości produkowanych części
  • utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie III- zmianowym
  • mile widziana znajomość urządzeń kontrolno-pomiarowych
  • staranności i dokładności w działaniu
  • zaangażowania i chęci rozwoju
  • doświadczenia jako operator maszyn/pracownik produkcji (mile widziane)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 912110216