2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Ustroń
Marie
Dodane 02 maja 2024

Pracownik produkcji - Trzyniec. OD ZARAZ!

Wynagrodzenie

4 600 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ustroń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Nie boisz się pracy, jesteś zręczny manualnie i lubisz pracę zmianową? W takim razie szukamy właśnie Ciebie - Amerykańska firma Vesuvius, oferuje wolne stanowiska pracy w swojej trzynieckiej fabryce a rozpoczęcie pracy jest możliwe OD ZARAZ!

Miejsce pracy: Trzyniec

Tryb pracy: 2 x zmiana poranna, 2 x zmiana nocna, 2 x zmiana popołudniowa, 2 dni wolnego

Transport: we własnym zakresie

Wynagrodzenie: od 27 do 33 000,00 CZK/ brutto (jest to średnie orientacyjne wynagrodzenie miesięczne - więcej szczegółów udzielimy telefonicznie).

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn oraz urzędzeń,

  • praca manualna w dziale produkcji,

  • kontrola wizualna gotowego wyrobku.

Oferta jest zarówno dla osób z doświadczeniem jak i bez!

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia,

  • chęć do pracy zmianowej,

  • rzetelność oraz odpowiedzialność,

  • możliwość dojazdu we własnym zakresie.

Co oferujemy:

  • dni wolne w ciągu tygodnia,

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie,

  • 25 dni urlopu + dodatkowo płatny czas wolny,

  • premie (miesięczna 10%, frekwencyjna 0 - 2000 CZK oraz półroczna),

  • szkolenia oraz możliwość dalszego samokształcenia - masz wpływ na swoją karierę zawodową!

Chcesz omówić więcej szczegółów oraz umówić się na rozmowę? Wyślij do nas swoje CV i zadzwoń: 0420 73*******21 lub wyślij SMS o treści "Trzyniec".

Lokalizacja

Ustroń,

Śląskie

Śląskie, Ustroń
ID: 868310323