2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Kędzierzyn-Koźle
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Anna Łojek
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik produkcji, umowa o pracę, 6200 zł brutto plus dodatki

Wynagrodzenie

5 200 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnimy pracowników produkcji. Zadania na stanowisku: przyjęcie surowców do produkcji, obsługa urządzeń i kontrola jakości gotowych produktów. Przyciągnie Cię konkurencyjne wynagrodzenie, przyjazna atmosfera w pracy i stabilność zatrudnienia.

Dojedziesz szybko autobusem lub autem (na miejscu bezpłatny parking).

Zgłoś się przez formularz pod przyciskiem Aplikuj lub wyślij SMS o treści "Kędzierzyn" na numer ukryty pod przyciskiem SMS/Zadzwoń.

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z zakładem
  • wynagrodzenie miesięczne od 5200 zł do 6200 zł brutto z premią
  • dofinansowanie 300 zł do posiłków
  • benefity: opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i dodatki świąteczne
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szansa na awans zawodowy

zadania

  • przyjęcie surowców do produkcji
  • obsługa urządzeń
  • monitorowanie procesu produkcyjnego i kontrola gotowego produktu
  • pobieranie prób do badań kontrolnych

oczekujemy

  • doświadczenie w pracy na produkcji (minimum 6 miesięcy)
  • gotowość do pracy zmianowej

Zgłoś się przez formularz pod przyciskiem Aplikuj lub wyślij SMS o treści "Kędzierzyn" na numer ukryty pod przyciskiem SMS/Zadzwoń.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Opolskie

Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Śródmieście
ID: 912120986