2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dankowice
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - umowa o pracę bezpośrednio

Wynagrodzenie

6 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dankowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

HODER S.C. to lider na polskim rynku w zakresie produkcji, dystrybucji i montażu elementów wykonywanych z najwyższej jakości kamieni naturalnych tj. blaty kuchenne, kominki, schody. Posiadamy najwyższą jakość obróbki, innowacyjne myślenie oraz partnerskie podejście.

Dołącz do naszego zespołu w Dankowicach i rozwijaj swoje umiejętności w obróbce kamienia!

Szukamy zarówno dla doświadczonych kamieniarzy, jak i tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tym rzemiosłem. Niezależnie doświadczenia, jeśli jesteś chętny do nauki, zaangażowany i gotowy do pracy w dynamicznym środowisku, to jesteś idealnym kandydatem!

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyny do obróbki kamieni

  • Utrzymanie stanowiska pracy w czystości i porządku

  • Kontrola jakości wyrobów

Wymagania

·      Precyzja i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań

·      Rozwinięte zdolności manualne

·      Umiejętność pracy w zespole

·      Sumienność

·      Dobra organizacja czasu pracy

·      Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Program wdrożenia dla osób bez doświadczenia w kamieniarstwie, oferujemy program przyuczenia, który pomoże zdobyć niezbędne umiejętności

  • Współpracę z Mistrzami: możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia, pracując z czołowymi mistrzami kamieniarskimi w Polsce

  • Pracę przy wyjątkowych projektach – każdy kamień u nas jest przekształcany w dzieło sztuki

  • Połączenie Tradycji z Nowoczesnością – szanujemy wielopokoleniową tradycję, jednocześnie wykorzystując najnowocześniejsze techniki

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat – celem jest długoterminowa współpraca

  • Wysokie zarobki

  • Rosnącą stawkę

  • Program poleceń pracowniczych

  • Pakiet ubezpieczenia na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Lokalizacja

Dankowice,

Śląskie

Śląskie, Dankowice
ID: 889938233