2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Karpin
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik produkcji w Cukierni - dzień lub noc

Lokalizacja

Karpin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Cukiernia Wójcik - lokalny lider w branży produkcji wyrobów cukierniczych poszukuje:

Pracownik fizyczny - produkcja

Miejsce pracy: Karpin

Twój zakres obowiązków:

• Wyrabianie mas w przeznaczonej do tego maszynie

• Utrzymywanie czystości oraz porządku na stanowisku pracy

• Nie wymagamy wiedzy cukierniczej, oferujemy pełne szkolenia

Wymagania:

• Dyspozycyjność

• Chęć do pracy

Oferujemy:

• Dogodne warunki zatrudnienia: umowa zlecenie lub umowa o pracę

• Szkolenia wstępne

• Dla osób które zostaną na stałe dodatkowe bonusy socjalne (ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport, szkolenia branżowe, imprezy integracyjne, dodatkowe premie za zaangażowanie, darmowa kawa)

• Miłą atmosferę pracy

• Przy większej ilości osób (4+) oferujemy darmowy transport z miejsca zamieszkania.

PRACA OD ZARAZ Kontakt możliwy w godzinach 8.00-16.00 Nie wymagamy CV, preferowany kontakt telefoniczny 5.3.0 7.3.9 7.4.3

Lokalizacja

Karpin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Karpin
ID: 909439267