2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Józefów
  7. Obsługa produkcji - Kolonia Błotna
Dodane 03 maja 2024

Pracownik produkcji w dziale sztanc - Józefów

Lokalizacja

Józefów, Kolonia Błotna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MM Packaging Polska w Józefowie jest wiodącym producentem opakowań dla rynków Premium & Personal Care oraz najwyższej jakości opakowań dla artykułów spożywczych. Bieżące inwestycje w najnowsze technologie i zautomatyzowane procesy produkcyjne charakteryzują wysoką efektywność zakładu.

Obecnie poszukujemy Pracownika produkcji do działu sztanc.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie całości wyposażenia maszyny niezbędnego do pracy zgodnie z planem produkcyjnym

  • Monitowanie wykrojników w maszynach sztancujących i dbałość o ich stan techniczny

  • Współpraca z operatorem maszyny

  • Prowadzenie rejestru wykrojników / kart pracy / MPK

  • Zgłaszanie o nieprawidłowościach w dostarczonych wykrojnikach / narzędziach

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

  • chęć do nauki i rozwoju

  • gotowość do pracy zmianowej (w tym nocnej i w weekendy)

  • pracowitość, punktualność, otwartość na zdobywanie wiedzy

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • system premiowy

  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie w PZU)

  • spotkania integracyjne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Józefów, Kolonia Błotna
ID: 911204198