2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Bedoń Przykościelny
Dodane Dzisiaj o 08:51

Pracownik Produkcji w dziale wyrobu mas kosmetycznych

Wynagrodzenie

4 300 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bedoń Przykościelny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

      BIO-LIFE COSMETICS®

powstała z wielkiej pasji tworzenia kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy. Jej głównym celem jest oferowanie produktów kosmetycznych o bogatych recepturach, natomiast w przystępnej cenie.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu

 PRACOWNIK PRODUKCJI MAS KOSMETYCZNYCH

Miejsce pracy: Łódź, ul. Chmielna 6

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (lub o zbliżonych kompetencjach),

  • dobra organizacja pracy,

  • punktualność,

  • zaangażowanie, precyzyjność, spostrzegawczość,

  • mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

  • umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków

  • obsługa mieszalników, produkcja kosmetyków,

  • przygotowanie i zważenie potrzebnych do produkcji surowców,

  • wytwarzania mas kosmetycznych zgodnie z Raportami Produkcyjnymi i po konsultacji z Technologiem oraz Działem Kontroli Jakości,

  • mycie urządzeń produkcyjnych,

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,

  • przestrzeganie wymaganego planu produkcji,

  • utrzymywanie porządku na miejscu pracy,

  • zabezpieczenie i odpowiednie przechowywanie surowców w magazynie.

Oferujemy

·        pracę w pełnym wymiarze godzin,

·        praca jednozmianowa od 7-15,

·        miłą atmosferę pracy w rozwijającej się firmie

·        stabilność,

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie w aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) przez OLX.

BIO-LIFE COSMETICS zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BIO-LIFE COSMETICS z siedzibą w Krynicy-Zdroju zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest przez BIO-LIFE COSMETICS z siedzibą w Krynicy-Zdroju przy ul. Kraszewskiego 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Bedoń Przykościelny,

Łódzkie

Łódzkie, Bedoń Przykościelny
ID: 910494093